Forum gangu Grove Street Family-Pylife.pl

Forum gangu Grove Street Family-Pylife.pl


#1 2014-08-26 21:58:47

 Thug Life

MAKAVELI

Skąd: Los Angeles-California
Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Rekrutacja do Grove Street Family-26.08

Witajcie! Podania należy składać pod tym postem,nie w nowych tematach.Każdy jest zobowiązany do zastosowania tego wzoru:
Każdy kto się nie zastosuje do niego,lub nie będzie spełniał chociaż jednego wymagania-nie będzie brany pod uwagę.
Powodzenia !



Spoiler:

Pasek z panel.pylife.pl:
Czy dasz radę być minimum 10h tygodniowo na serwerze oraz 5h na Mumble?:
W jakim stopniu znasz kulturę Los Angeles i czy znasz takich raperów jak Tupac,Eazy-E i DMX ?:
Pojazd:
Czy znasz kogoś z gangu?:
Czy znasz regulamin naszego gangu i jesteś w stanie go przestrzegać?:
Poziom twojej kultury[1-10]:
Czy jesteś w stanie płacić tygodniowo składkę 500e i zapłacić wpisowe 1000e ?:
Czy byłeś karany na serwerze? Jak tak to za co i na ile:
Czy akceptujesz nasz regulamin i będziesz go przestrzegać?:
Ile masz lat?:
Coś o sobie:
Dlaczego to właśnie Ty:

Offline

 

#2 2014-08-27 02:52:19

JAKUBKE94TENZIOMECZEK

CJ

Zarejestrowany: 2014-08-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Grove Street Family-26.08

Pasek z panel.pylife.pl: a komu to potszebne
Czy dasz radę być minimum 10h tygodniowo na serwerze oraz 5h na Mumble?: 0.1 sek na serwerze 1 min na munble
W jakim stopniu znasz kulturę Los Angeles i czy znasz takich raperów jak Tupac,Eazy-E i DMX ?: Znam tupaca to ten z piosenek disco polo spoko białas
Pojazd: mamama
Czy znasz kogoś z gangu?: Siusiak_Life
Czy znasz regulamin naszego gangu i jesteś w stanie go przestrzegać?: nie wiem ale gdzie jest
Poziom twojej kultury[1-10]: 0.5
Czy jesteś w stanie płacić tygodniowo składkę 500e i zapłacić wpisowe 1000e ?: Aha tyle to ja na mamame wydalem rzal
Czy byłeś karany na serwerze? Jak tak to za co i na ile: 5-6 banuw z 20 zawieszonych praw jazdy i 2 lotnicze
Czy akceptujesz nasz regulamin i będziesz go przestrzegać?: hyba nie
Ile masz lat?:9.5 ale jusz niedługo 10
Coś o sobie: JESTEM MIŁYM HŁOPCEM MAM 9.5 LAT I LUBIE GRAC W PILE NOZNOM INTERESUJE SIE GANGSTA WIADOMO TO MOJE KLIMATY KIEDYS CHCE BYC CZARNUCHEM MAM SZACUNEK DO RODZICUW
Dlaczego to właśnie Ty: BO JESTEM ZAJEBISTY MAM SZACUNEK DO RODZICUW ( 100% NA PROPSIE ) JP NA 90% I NO UWIELBIAM GANGSTERKE

POZDRAWIAM


@Jakubke noobku XD
Napisz poprawnie albo nie biorę Cię pod uwagę ...

Offline

 

#3 2014-08-29 02:49:15

Zetsouboy

CJ

Zarejestrowany: 2014-08-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Grove Street Family-26.08

Pasek z panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/i/79928.pasek1.png
Czy dasz radę być minimum 10h tygodniowo na serwerze oraz 5h na Mumble?: jasne
W jakim stopniu znasz kulturę Los Angeles i czy znasz takich raperów jak Tupac,Eazy-E i DMX ?: w skali od 1 do 10 to na 5,5
Pojazd: A musi byc koniecznie ten lowrider? nie mozna zrobic wyjątku? ( jak cos to fcr i jester)
Czy znasz kogoś z gangu?: Osobiscie nie ale thuga czesto widze jak pisze na /v .
Czy znasz regulamin naszego gangu i jesteś w stanie go przestrzegać?: tak
Poziom twojej kultury[1-10]: 10
Czy jesteś w stanie płacić tygodniowo składkę 500e i zapłacić wpisowe 1000e ?: żaden problem
Czy byłeś karany na serwerze? Jak tak to za co i na ile: kilka razy zabierane prawka na 3 dni ale odzyskiwalem je po 1 dniu, 0 banow.
Ile masz lat?: 22
Coś o sobie: No cóż moj wiek powinien mowic wszystko tak więc uprzejmy i dojrzały ;p troche niecierpliwy i nerwowy.
Dlaczego to właśnie Ty: Zawsze chcialem czuc sie jak czlonek rodziny GS no i jak wiadomo Gangsta for life homies...for life...

Ostatnio edytowany przez Zetsouboy (2014-08-29 02:49:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazymanagers.pun.pl www.agencjaoss.pun.pl www.pisarze2012.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.klansusanoo.pun.pl